Leden 2013

Who I am? 1.díl

28. ledna 2013 v 19:33 | AnnBroccoli |  Who I am?

Tento příběh vymýšlím a píšu já sama proto nečekejte žádné mistrovské dílo. Toto je první díl a další díly se budu snažit přidávat co nejčastěji. Příjemné čtení. Klikněte na CČ.


Smile, please

12. ledna 2013 v 12:24 | AnnBroccoli |  Photo

Nahodíš usměv, "mějte se krásně" řekneš a odcházíš ... jakmile zaklapnou dveře od tvého bytu a víš že nikdo není nadohled spustí se ti slzy...

Tato fotka je focená ještě starým foťákem, takže kvalita nic moc :D.

Nails tutorial - Třpytivá modrá

9. ledna 2013 v 19:06 | AnnBroccoli |  Tutorials


Ano, ano, je tady první video...
Vím, je to nic moc ale dělala jsem to poprvé a navíc narychlo. Každopádně budu ráda za jakýkoliv názor tak určitě napište :).


Dvojí pohled

7. ledna 2013 v 19:42 | AnnBroccoli
Tak trochu nudný článek z mojí hlavy aneb moje myšlenky.

"Fuj podívej, ona kouří!" "Hele na to tričko!" "Co to má na sobě?"
Pokud byste si měly vybrat kamarády určitě si radši vyberete ty, kteří nesmrdí kouřem, nemají špatné oblečení prostě na nich není vidět nic zvláštního, žádná vada. Spíše naopak, nádherné adidasky a converse mikina skvěle ladící k těm třpytivým náušnicím jistě vzbudí skvělý dojem. Začnete se spolu bavit, kamarádit se... To nejhorší však teprve přijde...
Šikana! Pomluvy! Neutečete, nebude moc lidí s vámy, protože ostatní si vybírají přátele podle stejného měřítka jako vy..
Jediní co zůstanou s vámy jsou ti které jste na začátku odsoudily...

Tímto nechci shazovat jedny nebo druhé, neříkám že kdo je bohatý nemůže být dobrý kamarád a naopak. Jen bych chtěla poukázat že i to co vypadá nejprve špaťně může být mnohem lepší než to co vypadalo hezky.


Vítám vás tu!!

6. ledna 2013 v 15:11 | AnnBroccoli

Ann Broccoli! Yeah! To zní dobře! Trvalo mi dlouho než jsem na takové dobré jméno přišla :D! Ann Brokolice ... miluji brokolice :D! Teda ... po chuti až tak ne :D ... ale vzhledem'). Nejvíc jsem se zamilovala do té plyšové z IKEI ... mám ji od mé nejlepší kámošky a je skvělý společník a zároveň i polštář').
No, tak to je o brokolicích :D! A o mě? Jmenuji se Ann a je mi 15 let ... brala bych zpět ty roky když jsem byla malá').
Řekla bych že celkem milá avšak stydlivá holka s malým seběvědomím. Nikdo není dokonalý'). Ale jak říká mů oblíbený citát "Narodil ses jako originál nezemři jako kopie".


Čauvéééc, Ann..